First Class Agency - nezapomenutelné zážitky

<span>Lyžování – Odpočívejte aktivně!</span><p>Zažeňte únavu aktivním odpočinkem.</p><p>Relaxujte na čerstvém horském vzduchu.</p><p>Dopřejte si prvotřídní lyžařskou dovolenou!</p>
Lyžování – Odpočívejte aktivně!

Zažeňte únavu aktivním odpočinkem.

Relaxujte na čerstvém horském vzduchu.

Dopřejte si prvotřídní lyžařskou dovolenou!

<span>Léto 2018 – Nečekejte!</span><p>Vysněné destinace za bezkonkurenční ceny.</p><p>Těšte se na příští léto už dnes.</p><p>Využijte široké nabídky FIRST MINUTE!</p>
Léto 2018 – Nečekejte!

Vysněné destinace za bezkonkurenční ceny.

Těšte se na příští léto už dnes.

Využijte široké nabídky FIRST MINUTE!

<span>Exotika – Splňte si svůj sen!</span><p>Utečte z každodenní reality.</p><p>Poznejte nejkrásnější kouty světa.</p><p>Zažijte nepopsatelné!</p>
Exotika – Splňte si svůj sen!

Utečte z každodenní reality.

Poznejte nejkrásnější kouty světa.

Zažijte nepopsatelné!

<span>Sport – Zažijte LIVE!</span><p>Váš oblíbený team, nejlepší hráči světa.</p><p>Řev motorů na okruhu i na obloze.</p><p>To vše z blízka, na vlastní oči!</p>
Sport – Zažijte LIVE!

Váš oblíbený team, nejlepší hráči světa.

Řev motorů na okruhu i na obloze.

To vše z blízka, na vlastní oči!

VELKOLEPÁ MĚSTA ***

Termín:

změnit termín

Délka pobytu:

ID hotelu:860218

Doprava:0

Odletové místo:0

Strava:0

Cena vč. tax: 0 Kč

Poloha

8 denní poznávací zájezd – poznejte přírodu a historické památky marockého pobřeží i vnitrozemí

Casablanca – Rabat – Meknes – Fes – Chaouen – Tanger – Casablanca

Program zájezdu

1.den: Casablanca
Přílet do Casablancy, ubytování ve 3 hotelu s polopenzí a nocleh.

2. den: Casablanca - Rabat
Po snídani odjezd do města Rabat, bílého sultánského města a hlavního administrativního sídla Maroka. Návštěva Královského paláce, římské ruiny Chellah, mausolea Mohammeda V. s Hassanovou věží a Kasbah Oudays. Ubytování a nocleh.

3. den: Rabat – Meknes - Fes
Snídaně v hotelu, odjezd do Meknesu, nazývaného Marocká Versailles, které bylo založeno Moulay Ismailem na konci 17. století. Město je obehnáno trojitou obrannou zdí a skládá se z moderní a staré části. Navštívíte náměstí El Hedim, bránu Bab Mansour a Royal Greenery (královské stáje Moulaye Ismaila). Pokračování do nejstaršího marockého sultánského města Fes, které je významné především svým duchovním a vzdělávacím přínosem pro marockou kulturu. (Možnost fakultativního výletu do Volubilis, cena cca 20 EUR). Večeře a ubytování.

4. den: Fes
Po snídani bude celý den věnován prohlídce krásného islámského města Fes. Navštívíte středověkou Medinu, školu koránu (t.j. medresu), exteriér mešity Karaouine a fontánu Nejjarine. Uvidíte řemeslníky, používající dávné techniky výroby předmětů. Budete mít také možnost zakoupit si některý z výrobků. Večeře a nocleh.

5. den: Fes – Chaouen
Brzká snídaně a odjezd do městečka Chaouen, známého svými modrobílými domky, vystavenými v andalusijském stylu. Navštívíte náměstí a projdete se kolem místní tržnice. Ubytování, volný program, nocleh.

6. den: Chaouen - Tanger
Po snídani odjezd přes pohoří Rif do Tangeru, nazývaného díky své poloze u Gibraltaru „Brána do Evropy“. Město nabízí fascinující směs Afriky, Evropy a Orientu, a inspirovalo mnoho evropských a amerických umělců (malířů, hudebníků a spisovatelů). Večeře a nocleh.

7. den: Tanger – Casablanca
Po snídani odjezd do Casablancy, ekonomického a průmyslového centra maroka. Během cesty, pouhých 45 km od Tangeru, navštívíte Asilah, bílé městečko obklopené okouzlujícím pobřežím. Příjezd do Casablancy, večeře a nocleh.

8. den: Casablanca - Praha
Snídaně, v dopoledních hodinách prohlídka Casablancy, návštěva obytné oblasti Anfa a přímořské čtvrti Ain Diab. Uvidíte také exteriér mešity Hassana II.. V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Upozornění: Změna v programu vyhrazena. Minimální počet účastníků je 20 osob. Ubytování během okruhu ve 3 hotelech, stravování dle programu. Dále jsme chtěli klienty informovat o doporučeném spropitném během poznávacích zájezdů: Spropitné je v arabských zemích naprosto běžné a je považováno za samozřejmou součást poskytovaných služeb. Není neobvyklé, že ochota poskytnout spropitné se odrazí na kvalitě obdržených služeb. Samozřejmě je však rozhodnutí ohledně spropitného naprosto ve vašich rukou. I přesto si však dovolujeme vás informovat o výši doporučeného spropitného v průběhu vašeho poznávacího zájezdu. Velkolepá města – 140 MAD/osobu/celý okruh.

V ceně zájezdu je zahrnuto: : Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 7 nocí ve 3 hotelech s polopenzí, popsaný program s výjimkou fakultativních služeb, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, transfery klimatizovaným autokarem, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: : Doporučený příplatek za cestovní pojištění 599 Kč/pobyt/dospělá osoba a 349 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), fakultativní služby, vstupy do památek (cca 300 MAD), místní pobytová taxa 20 EUR/osobu/pobyt (při 8 denním pobytu), 40 EUR/osobu/pobyt (při pobytu nad 8 dní), splatná v hotovosti na místě. Spropitné.

VELKOLEPÁ MĚSTA ***

destinace: Maroko, Poznávací zájezdy - Maroko, Maroko

termín: () | změnit termín

doprava: 0 / 0

strava: 0

VELKOLEPÁ MĚSTA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Exim Tours, a.s. IČO: 45312974
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
NEJOBLÍBENĚJŠÍ DESTINACE

BUĎTE PRVNÍ!

Naše TOP nabídky pravidelně na Váš email.